Nie pamiętasz hasła? To nie jest problem. Wpisz poniżej swój adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji i kliknij przycisk „Wyślij”. Otrzymasz specjalny kod umożliwiający zalogowanie się i dokonanie zmiany hasła.
Sprawdź za kilka chwil swoją skrzynkę pocztową. Gdy otrzymasz wiadomość z kodem weryfikującym, skopiuj go i podaj podczas logowania, a następnie dokonaj zmiany hasła.

Producent mebli kosmetycznych Meblomarket ANNA oferuje szeroki wybór mebli do salonów kosmetycznych. Ponieważ jesteśmy ich producentem, najprawdopodobniej nigdzie indziej nie znajdziesz mebli w korzystniejszych cenach. W naszym asortymencie znajdują się stoliki do manicure, stoliki kosmetyczne, szafki kosmetyczne i lady recepcyjne oraz całe zestawy mebli. Przyjmujemy również zamówienia na meble kosmetyczne na wymiar. Stacjonarne hurtownie kosmetyczne ponoszą koszty zatrudnienia personelu oraz wynajęcia powierzchni pokazowej. Nasz internetowy salon mebli zredukował te koszty do minimum, dzięki czemu możemy pozwolić sobie na tak atrakcyjne ceny i darmowy dowóz mebli na terenie takich miasta jak Nakło nad Notecią, Szubin i okolice. Wszystkie zamówione produkty możesz również odebrać osobiście w naszym sklepie meblowym w Nakle nad Notecią lub Szubinie. W naszym sklepie internetowym bez wychodzenia z domu możesz obejrzeć kilkanaście modeli mebli, porównać wzory i kolory i wybrac odpowiednie dla siebie meble kosmetyczne.

Dane firmy:

PW MEBLOMARKET ANNA
Anna Owczarz
Plac Szkolny 2
89-100 Nakło nad Notecią
NIP: 558-100-94-12

Zaloguj się

Goście online

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

 

Początek strony