ATIGER1

Bardzo sprawnie, świetnie opakowane/zabezpieczone. Prawie nie ma roboty ze złożeniem stolika. Super! Polecam!



fajniusia89

Polecam Sprzedającego:-) Wzorowa transakcja- mimo małych przygód- które to właśnie upewniły mnie w przekonaniu, że Sprzedający jest RZETELNY I PROFESJONALNY! Polecam serdecznie i dziękuje:)



motylek27L

100% pozytyw. Rewelacyjny kontakt ze sprzedającym:) Współpraca z takimi osobami to sama przyjemność:) Polecam, bo przedmioty są śliczne i niedrogie:) Dziękuję za transakcję:)



Zofia

Wysyłka bardzo szybka, a stolik piękny i naprawdę wart ceny... Piękne wyraziste kolory drewna i chyba zamówię jeszcze jeden:)



melamima88

Dobry wręcz idealny kontakt ze sprzedawcą, towar zgodny z opisem, szybka wysyłka, brak problemów z wystawieniem faktury. Polecam gorąco :)



Paweł

Bardzo uczciwy, wyrozumiały i solidny sprzedawca. Potrafi pomyślnie i skutecznie sfinalizować transakcjie nawet przy sporych utrudnieniach spowodowanych przez kuriera. Polecam wszystkim. DZIĘKUJE.I POZDRAWIAM!!



grasia5

Wszystko jak najbardziej zgodne z opisem, szybka i bezpieczna przesyłka, bardzo mile przeprowadzona transakcja, jak najbardziej zasłużony pozytyw. W razie jakichkolwiek pomyłek lub pytań sprzedawca służy pomocą, wzorowe postępowanie. POLECAM!



stylistaka

Firma rzetelna, biurko bardzo dobrze zapakowane. Dostałam gratis lakier do paznokci. Myślę, że kosmetyczka będzie zadowolona z nowego biurka. Wrócę na zakupy ponownie.



Danuta

Super partner do interesów! Gorąco Polecam! Towar zgodny z opisem, bardzo dobry kontakt mejlowy, szybka wysyłka na moją specjalną prośbę. Polecam!

Dane firmy:

PW MEBLOMARKET ANNA
Anna Owczarz
Plac Szkolny 2
89-100 Nakło nad Notecią
NIP: 558-100-94-12

Zaloguj się

Goście online

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

 

Początek strony