Kategorie:

 

  

Odpowiedni stolik kosmetyczny lub biurko do manicure to podstawa wyposażenia salonu kosmetycznego. Ponieważ każda manicurzystka spędzą przy nim kilka godzin dziennie, stoliki i biurka kosmetyczne muszą być wygodne i odporne na działanie środków używanych przy stylizacji paznokci.

Nasze stoliki kosmetyczne zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić zarówno stylistce jak i klientce maksimum wygody. Posiadają odpowiednią wysokość i szerokość oraz powierzchnię, która pozwala na swobodne korzystanie ze wszystkich przyrządów i materiałów Idealnie wyprofilowany blat pozwala na montaż oświetlenia w dowolnym miejscu. Dzięki zastowaniu w produkcji odpowiedznich materiałów i akcesoriów biurka i stoliki są bardzo estetyczne i łatwe do utrzymania w czystości. Produkujemy małe stoliki z jedną szafką, które są idealne dla małych salonów kosmetycznych oraz dla pań, które pracują we wlasnym domu oraz stoliki z dwiema szafkami do większych salonów. Dla nowoczesnych salonów piekności idealne będą ekskluzywne stoliki kosmetyczne, które na pewno spodobają się nawet najbardziej wybrednym klientkom.

Jesteśmy wyłącznym producentem wszystkich widocznych na zdjęciach stolików do manicure i mebli kosmetycznych. Wszystkie meble produkowane są w ośmiu podstawowych kolorach. Posiadamy również gamę dwudziestupięciu kolorów dodatkowych, które bez wątpienia zachwycą nawet najbardziej wymagającego klienta. Wykonujemy również wszelkiego rodzaju biurka i stoliki do manicure na indywidualne zamówienie. Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem innego stolika znalezionego w sieci lub katalogu, napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego. Na pewno będziemy w stanie wykonać dowolne meble kosmetyczne lub biurko manicure do salonu piękności w konkurencyjnej cenie.

Zamówienia można składać po rejestracji i zalogowaniu się w naszym sklepie internetowych oraz telefonicznie i mailowo.

Nie znaleziono wpisu

Stoliki do manicure

Dane firmy:

PW MEBLOMARKET ANNA
Anna Owczarz
Plac Szkolny 2
89-100 Nakło nad Notecią
NIP: 558-100-94-12

Zaloguj się

Goście online

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

 

Początek strony